AsTRoNoT - FULLHD Dizi , Film , Klip Forumu Foruma Hoş Geldiniz.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leyla ile Mecnun Dizi (istek)

Status
    Contra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Leyla ile Mecnun Dizi (istek)

Selam herkese,
    dün aksam/gece Astronot(admin) abi ile chatbox'ta biraz yazistik, sonrasinda birkac aristirma yaptim, bugün ise o aristirmadan cikan programlari vesaire denemis oldum fakat diledigim sonuca varamadim maalesef. idm, php yolu vb. gibi yöntemler denedim ama hic birisi ile artik full hd kalitesinde video inmiyor (evet 1080p olarak ayarlar var, onlara tikliyorsun, sonra iniyor, video da gayet "normal" ama ses kalitesi 125kbps oluyor bu da "normal" degil cünkü 720P'de bile 192kbps oluyor, yani daha yüksek olmasi gerekiyor aslinda).
    Velhasil kelam: kendim halledemiyecegim icin size rica ediyorum (aslinda hic rahatsiz falan etmek istemezdim).

Ricam su: Leyla ile Mecnun dizisini (TRT1'de 2011-2013 oynayan) gercek Full HD seklinde.
    59.Bölümden itibaren baslayip devam edebilirsiniz cünkü ondan önceki bölümler zaten 1080p olarak sunulmadi, yani sadece TRT'nin SD yaninda oynadi.

Simdiden emek veren herkese tesekkür ediyorum.

Dipnot: 59.Bölümden öncekileri lazimsa baskalarina ben yükleyebilirim 720p(ses: 192kbps) olarak bende mevcut.

2. Contra üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (14.Ocak.2016)

Status
    VnFYaB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar Contra kardeşim ;

https://puhutv.com/leyla-ile-mecnun-detay burayı hiç denediniz mi ?

Bu Konu için Etiketler