AsTRoNoT - FULLHD Dizi , Film , Klip Forumu Foruma Hoş Geldiniz.
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forumumuzun devamlılığı için ücretlendirme - Okuyup fikrinizi yazınız

Status
    cashakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    57
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Uzun yıllardır her türlü sunumlarınızı takip ederim ta ki ilk müzik-video klipleri ve canlı performans videoları sunduğunuz dönemlere kadar uzanır.Dilerim yine uzun yıllar da sunumlarınıza devam edersiniz.

Daha önce bir başka arkadaş ta yazmış , Öncelikle bulunduğunuz binada hizmet veriyorlarsa ve servis sağlayıcınızı değiştirme şansınız varsa uydunet,superonline vs gibi geceden sabaha kadar AKKsi olmayan hizmetleride bulunan servis sağlayıcılara geçebilirsiniz.Yalnız uydunette upload için AKK yokken superonline da upload AKK var.Şu an için en makul çözüm bu öneri görünüyor.

Servis sağlayıcı değiştirme şansınız yoksa ilk aşamada FHD sunumlar aynen devam eder HQ sunumlar için VIP hizmeti başlatılır.VIP üyelerin parasını verdik bölümler nerde kaldı gibi sıkboğaz etmeleri dışında problem olmaz gibi : )

İkinci aşamada site komple VIP olur , uzun dönemde siteye ne getirir ne götürür tahmin etmek güç.(örneğin zamanında baya aktif olan bydayicik)

Son aşama ise tabiki kimsenin istemeyeceği hepten kapatma olayı , umarım bu aşamaya gelinmez.

2. cashakan üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (03.Şubat.2016)

Status
    okasto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    8
    9 mesaja 12 teşekkür aldı
    Aslinda su an astronot u internet ortamindaki diger riplerden farkli kilan bence hq kalitesi , duz full hd kalitesi bile tabiki internet ortamindaki diger riplerden cok daha iyiyken asil kalite ve fark hq kalitesi ve gb farki bunu hicbiryer yapmiyor soyle bir dikkat ettimde hq iisteyen arsiv tutan izleyen cok fazla hq ya alisan ben gibi kullanicilar duz hd ye bakmiyorlar bile hq izlemeyenler icinde hq gereksiz deniliyor kisaca izleme ve izlememe durumu ama herkes denese eminim normal kalitenin yuzune bakmaz pc de belki anlasilmayabilir ama buyuk ekran bir lcd tv de fark bariz ayan beyan ortada o yuzden bence astronot hicam sahsi gorusum sadece hq yuklenilmesi daha karli ve astronot kalitesi acisindan farki ortaya koyan tek etmen oldugu icin sadece hq yuklenilmesinin daha mantikli oldugunu dusunuyorum

Bir diger noktaya gelirsek vip olursa vip icin kayit olan kullanici zaten hq kalitesi icin kayit olacak buda bence sitedeki talebin yariya dusmesi demek diye dusunuyorum cunku tek dizi arsiv eden var , sadece kacirdigi bolumu daha kalite izlemek icin hq takip edip sirf o kaliteden yararlanmak icin belirli bolumleri hq indiren var buda vip icin bu bahsettigim kullanicilar icin kendisine zarar demek yani kendileri icin oek kullanisli olmayacaktir birde her aylik bir para dokme soz konusu ufak bir arsiv veya dizi bolumu icin baya para dokmek zorunda kalicak tekrar soyluyorum diger sitelerin hizmeti farkli vip tutuyor ama burda sadece fark atip one gecen ve talebin fazla olmasinin tek sebebi hq cunku yuklenen dosyalar bile zamanla silinebiliyor herkes hafta da guncel olarak indirim yapiliyor gecmise ait indirme odakli bir arsiv yapilamiyor o yuzden vip hem sizi hem kullanicilari biraz uzer diye dusunuyorum birde bunun turbobit vs gibi siteler icin belirli miktar verilen yada harcanan paralarda soz konusu yani bazi kullanicilar icin maddi zarar

Bence soyle olmali sahsi fikrim imkan varsa neti akk olmayan bir sunucu ile degistirip bagis yapilmasi istenebilir ki ben buna hazirim 20 50 yada her neyse her kisiden bu aralikta alinirsa yada gonulden kopan her neyse biraz yukleyen kisiyede moral ve guc amacli bide uploader alimida sart diye dusunuyorum cunku tinla dizi var tek basina zor tabi o kalite devam etmesi sartiyla

Bir digee gorusum dizi basi hq icin uygun bir ucret tabiki tuzlu olmamak sartiyla cunku herkes internet ortaminda indirecek yani elimizede hazid gelmeyecek bide turbobit hesaplari vs durumu falan olunca arz talebe bagli bir fiyat degisimi veya sabiti olabilir ama makul ucret olmali cunku eminim talepte cok fazla olacak ben bu sekilde daha mantikli olacagini dusunuyorum
    Konu okasto tarafından (03.Şubat.2016 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

4. okasto üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (03.Şubat.2016)

Status
    tvcuneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Nereden
    Niğde
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    hq bölümü ayrı olsun ve sadece vip üyelere açık olsun.Geriye kalan bölümler herkese açık olsun normal 1080p ler vs.

6. 2 kişi tvcuneyt üyemize teşekkür etti:
    Astronot (03.Şubat.2016),mehmet (06.Şubat.2016)

Status
    evrenaydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşımcı Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    12 mesaja 24 teşekkür aldı
    Alternatif bir çözüm linkler tek tek verilecek klasör sistemi kalkıcak. Bu sayede Turbobit izlenme geliri artacak.
    Ardından ise linklere 2 şer adet Link.Tl reklamı eklenecek buda aynı şekilde multi para.
    Bunun dışında linkler sadece üyelere değil herkese açık olacak Üyeler HQ linklerini görecebilecekler.
    Bunun yanında ekstra torrent sistemi de getirilerek aynı zamanda dizi biter bitmez aynı gün indirmek isteyenlere 2 adet reklam ile torrent ile de indirme seçeneği sunulacak.
    Bunlarla sitenin kendi kendini en baştan kaldıracağını ve ücret getireceğini düşünüyorum...

8. evrenaydn üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (03.Şubat.2016)

Status
    Lipton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    V.I.P.
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    424
    37 mesaja 47 teşekkür aldı
    Lafı uzun tutmanın anlamı yok bence. Kalite isteyenler bir şekilde karşılığını vermeliler. Verilen emekler ve zaman neyi gerektiriyorsa o yapılmalıdır. Ben Kaliteli Dizi ya da Film severim. Bununda maddi bir bedeli olacaksa ben razıyım.
    Saygılar sunar , iyi çalışmalar dilerim..

10. 2 kişi Lipton üyemize teşekkür etti:
    Astronot (04.Şubat.2016),mehmet (06.Şubat.2016)

Status
    Physcho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Member
    Nereden
    İn to HeLL!
    Ettiği Teşekkür
    61
    25 mesaja 37 teşekkür aldı
    Şimdi şöyle birşey var bu paralı olmasını sadece biz doğal karşılarız.Çünkü kalite ve arşivciyiz.Bizim gibi insanlar sayısı azdır.O yüzden diğer izleyici kitlesi bu olayı umursamaz düşünmez bile .Ne zorluklarla riplemiş hq nedir 4 gb cekeceğime hd cekerim der geçer.Bu mevzu bizim gibi arşivci ve kalite sevenleri ilgilendiren bir durum.Server gibi bir mevzu olsa bizim için daha iyi olur fakat iş astronotta bitiyor.2 elin sayısını zor geçen bizler le olursa güzel olur ne diyeyim.Umarım erken sonuçlanır bu durum GK Hq arşivime devam etmek istiyorum he iptal olsada HD olan surum yine nette en iyi kalitedir onla devam edicez.

12. 4 kişi Physcho üyemize teşekkür etti:
    Astronot (04.Şubat.2016),ghostman (05.Şubat.2016),HeRo (04.Şubat.2016),SaWeX (04.Şubat.2016)

Status
    SaWeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖZEL ÜYE
    Ettiği Teşekkür
    338
    132 mesaja 240 teşekkür aldı
    aynen Physcho gibi dediği bizim gibi arşivci kalite sevenleri ilgilendiren durum.fazla HQ dizileri birikmeden bu işi en kısa zamanda hallolmasını bekliyorum.paralı olmasını normal karşılarım.

14. 2 kişi SaWeX üyemize teşekkür etti:
    Astronot (04.Şubat.2016),mehmet (06.Şubat.2016)

Status
    kosovalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Member
    Ettiği Teşekkür
    9
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Ben Astronot hocam gibi başka bi sitede bi yerli film isteyip de yerine getiren görmedim. Sayın Hocamız için ne kadar ödeme falan yapsak da hakkı ödenmez. Ama gel gör ki ben öğrenciyim. Öğrenci indirim yaparsanız seve seve Ücretlendirilsin derim . Astronot'un değerini bilmemiz lazım ...

16. kosovalı üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (04.Şubat.2016)

Status
    dorteks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    12
    12 mesaja 19 teşekkür aldı
    Önceden yorum yazdım ve yazılanları okudum. ISDN'den beri internet alemindeyim yani Türkiye'ye ilk internet geldiğinden beri ve edindiğim tecrübe ile paralı olsun diyenler bil ki astronot para vermeyecekler. Tecrübe ile sabittir.

Paralı olsun veririm diyenler durum basit sende deneme yap fikrimce astronot hocam bakalım ne kadar samimiymiş bu arkadaşlar. Ver bir hesap numarası kapat Hq'ları bize bakalım kaç ay verecekler para görelim. Hatta bu kadar emin iseler kendilerinden 6 ay veya 1 yıl peşin versinler. Astronot hayal kırıklığına uğrayacaksın ve buna %100 eminim.

İnsanları yanlış yönlendirme yapmayın vermeyeceksiniz veririm tarzlarına hele hiç girmeyin. Size bir sürü dünyaca ünlü warez sayfaları sayarım ve oraya bile adamlar bağış yapmıyor ki bu siteler universal derecede paylaşım sunan siteler. Dahası bazı ünlü siteler web sayfası gelirini karşılayamadığı için kapandı kimse para yardımı yapmadı. Bu sayfalar dünyaca ünlü sayfalardı. Siz hesap edin.

O yüzden mantıklı gerçekçi yazılar yazın. Kayıt ve Upload'ları paylaşalım en iyi yol bu. İleride bende uplaod yapabilirim. Kayıt edip Upload yapacak arkadaşlar bulunmalı direk bir adam veya kişilere yüklenilme yapılmamalı.
    Konu dorteks tarafından (04.Şubat.2016 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

18. dorteks üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (04.Şubat.2016)

Status
    SaWeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖZEL ÜYE
    Ettiği Teşekkür
    338
    132 mesaja 240 teşekkür aldı
    dorteks kimsenin yanlış yönlendirmede bulunacak hali yok ben en azından kendi açımdan sölüyorum.paralı olduğunda verim dediğimde bitmiştir

20. SaWeX üyemize teşekkür edenler:
    Astronot (04.Şubat.2016)