AsTRoNoT - FULLHD Dizi , Film , Klip Forumu Foruma Hoş Geldiniz.
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dizilerin kısa sürede silinmesi, eski yapımlara ulaşamamak, torrent

Status
    protego - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Junior Member
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Dizilerin kısa sürede silinmesi, eski yapımlara ulaşamamak, torrent

Merhabalar, bu sitenin eski üyesiyim. Bu siteden çok yararlandım, geçenlerde arşiv diskim arızalandı, dosyaları kurtaramadım. Buraya geldim yeniden indirmek için ancak 1-2 yıllık dizilerin hiçbirinin linki çalışmıyor nerdeyse. Hatta çoğunun konuları bile silinmiş. Biraz forumda dolandım ve bu konuda başlıklar gördüm. Eskiden beri bu sitenin tek sorununun paylaşımların kalıcı olmaması olduğunu düşünüyordum ancak bu sorun daha da büyümüş gördüğüm kadarıyla, eski dosyalara erişim seçeneği iyice kısıtlanmış, dosya yükleme servisleri dosyaları silmiş vs...

Bu konuda şöyle bir öneri getirmek istiyorum. Eğer dosya barındırma sitelerinde erişim imkanı bu kadar kısa olacaksa, torrent sistemine geçilebilir. Sitede VIP üye sayısı ne kadar bilmiyorum, ancak miktar karşılıyorsa birkaç TB'lık bir seedbox kiralanıp dosyalar buraya yüklenebilir. Hem insanlar dosya barındırma sitelerine para bayılmak zorunda kalmamış olur, hem de dosyaların kalıcılığı artırılır. Hatta eğer ki upload hızınız yeterince iyiyse seedbox'a bile gerek yok. Direkt kendi PC'niz üzerinden torrent oluşturup insanların indirmesine açabilirsiniz. Böylelikle link kırık muhabbeti de kalmaz ortada. İndiren sayısı arttıkça hız da artar zaten. Çünkü şu anki haliyle indirme servislerine dosya yüklemenin hiçbir anlamı yok gibi görünüyor. Servislerin yüklenen dosyaları silmesi vs. Açık söyleyeyim, eski 1080p HQ arşivimi geri alabilmek için vermeyeceğim para yok. Ancak hiçbir yerde bulamıyorum. 480p saçma görüntü kalitelerine kaldım. Elinizde eski yapımların dosyalarını hala tutuyor musunuz bilmiyorum(örnek vermek gerekirse Tatlı Küçük Yalancılar vs. onlarca kaybettiğim yapım var), ancak tutuyorsanız lütfen bunları bir şekilde tekrar kullanıma açın, kendi adıma elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım
    Konu protego tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.

2. protego üyemize teşekkür edenler:
    saban (15.Temmuz.2019)